Şişme bebek nasıl kullanılır?

Piyasada satılan birçok çeşit şişme bebek vardır. En basit çeşitlerinden çok gerçekçi ve keyif verici modellerine kadar çok büyük bir yelpazeye sahip bir ürün gamına sahip olan şişme bebekler, sadece yalnız yaşayan erkeklerin değil, birçok evli ve kıza arkadaşı olan erkeklerin de büyük gözdesidir. Peki Şişme bebek nasıl kullanılır? Şişme bebeklerin genel olarak çalışma prensibi aynıdır. İçine hava doldurulan bebekler yaklaşık 1.60-1.70 boylarında bir kadına dönüşür. Plastik malzemeden yapılı şişme bebeklerin farklılıkları kullanılan malzemelerde ortaya çıkmaya başlar. Yumuşak malzemeden kullanılan şişme bebekler daha gerçekçi dokunuş sağlar. Bazı şişme bebeklerde sadece dijital resim şeklinde baskılı yüz kullanılırken, daha kaliteli bebeklerde 3 boyutlu yüzler kullanılır. Bu şişme bebeklerde, mankenlerin gerçekçi saçları, burnu, gözleri, ağız ve dudakları bulunur.Şişme bebek nasıl kullanılır?

 

Şişme bebek nasıl kullanılır?

Şişme bebek nasıl kullanılır sorusuna gelince, şişme bebeklerin çeşitlerine göre 2 ya da 3 işlevi bulunur. Buradaki işlevin manası, şişme bebekle kaç çeşit ilişkiye girilebileceğidir. şişme bebek ile (önden), (arkadan) ve (ağızdan) ilişki kurulabilir. Her şişme bebeğin şişirme başlığı bulunur. Buradan ister pompa yardımı ile ister ağız ile şişirilen bebek ilişkiye hazır hale gelir. Şişme bebeklerin değişik modellerinde, değişik pozisyonlarda olanları da mevcuttur. En sevdiğiniz pozisyonda ilişkiye hazır olan şişme bebeklerin yanı sıra, hareket edebilen ve istediğiniz pozisyona kendinizin getirebileceğiniz şişme bebekler de bulunuyor. Şişme bebek nasıl kullanılır? sorusuna sizin fantazileriniz cevap verecektir. Bu konu ile ilgili farklı yazılar okumak isterseniz şişme bebek nasıl kullanılır linkine tıklayabilir; ya da bu makaleyi okumaya devam edebilirsiniz.

Realistik Mankenler ile Şişme Bebekler arasındaki Fark nedir?

Realistik mankenler dolgu malzemeden yapılan çok gerçekçi ve pahalı ürünlerdir. Bu ürünler hava şişirmesine ihtiyaç duyulmaz. Etsi dokuya sahiplerdir. Fakat piyasada satış yapabilmek için şişme bebekleri de realistik manken diye adlandıran on-line satış siteleri ya da seks shoplar görmek mümkün. Realistik mankenler çok pahalı olduğu için bazı bölgeleri realistik mankenlere benzetilmiş şişme bebekler üretilmeye başlanmıştır. Örneğin yüzü, elleri ve ayakları dolgu malzeme ile yapılı, diğer bölgeleri şişme olan bebekler hem daha uygun fiyatlarla hem de realistik mankenlere yakın keyfe sahiptir. Bu şişme bebeklerin bazı modellerinde vajina ve anüs bölgesi  realistik yapıda olanları vardır. Fiyatları yükseldikçe, ekstraları artan şişme bebeklerde titreşim gibi zevk yükselten malzemeler de kullanılıyor.

Yukarıda okuduğunuz bilgiler sonrasında şişme bebek nasıl birşeydir, neye benzer, ne yer ne içer merak ederseniz aşağıdaki linke tıklayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

şişme bebek

 

Yazıyı Paylaşın

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>